
Wie Bohemia binnenstapt, wordt meteen verleid door een tafel vol kleurrijke accessoires. Bloemenhaarclips, vrolijke armbandjes, hippe tasjes en portemonnees; stuk voor stuk items die je spontaan mee naar huis wilt nemen en het leuke is: deze boetiek in Ibiza-stijl heeft nog veel meer te bieden.
Ondernemen zit eigenaresse Dana Meijer in het bloed. Als dochter van een zelfstandige ondernemer wist ze al vroeg dat ze ooit haar eigen winkel wilde. Dana begon met een online shop en stond op festivals en beurzen zoals de Libelle Zomerweek en de Huishoudbeurs. Vijf jaar geleden opende ze haar winkel in Winkelcentrum Floriande in Hoofddorp. Een beslissing die goed uitpakte, zeker toen evenementen door de pandemie stil kwamen te liggen.
Bohemia is dรฉ plek voor Ibiza-style mode, zowel voor vrouwen als kinderen. Het baby- en kindermerk Feetje is een absolute favoriet onder klanten. Vooral de pyjamaโs zijn razend populair. Bij nieuwe collecties staan klanten zelfs op een wachtlijst. Voor vrouwen biedt Bohemia een mix van kleurrijke items en tijdloze basics. Wie liever online shopt, kan de collectie eenvoudig thuis laten bezorgen of in de winkel ophalen.
Dana vult wekelijks de collectie aan met unieke vondsten, geรฏnspireerd door online trends, groothandelbezoeken en haar eigen vakanties. Een klant die enthousiast vertelde over een tas uit Ibiza, bracht haar op het spoor van het merk De La Mur, dat nu volop verkrijgbaar is bij Bohemia. Ook de winkelstyling verandert regelmatig, zodat vaste klanten steeds weer verrast worden. Met feestdagen pakt Dana extra uit, met bezoekjes van een paashaas, rendier of zelfs Elsa uit Frozen.
Naast mode en accessoires heeft Bohemia ook een nagelstudio waar de stylisten klanten voorzien van BIAB-nagels in elke gewenste kleur. Hoewel de meeste klanten uit de regio komen, komen ze zelfs ook uit Rotterdam, Den Haag en Almere om de persoonlijke en gezellige sfeer van Bohemia op te zoeken.
Voor Dana voelt haar werk niet als werk. Het runnen van de winkel, de inkoop, nagelafspraken en administratie โ het is soms een puzzel, maar eentje die ze met liefde legt. Met haar aanstekelijke enthousiasme blijft ze dromen: uitbreiden zodra de kans zich voordoet. Want Bohemia is meer dan een winkel, het is een leefstijl.
Genderenplein 3, Hoofddorp
Meer info >
Dit is een sponsored story.
Foto’s: Bibi V Photography
Volg Liefs uit Haarlemmermeer viaย social media en blijf op de hoogte van al het leuks van Haarlemmermeer!
Haarlemmermeerse nieuwtjes en blogs in je mailbox?ย Schrijf je in voor deย nieuwsbriefย >>
Heb je zelf tips voor leuke (nieuwe) hotspots in Haarlemmermeer of heb je een andere gouden tip?